Profesori

Ce profesori vei avea?

Albutiu Stela școala duală banat
ALBUȚIU
STELA

Materia:
Electromecanică / electrotehnică

Andrei Sorin badescu școala duală banat
ANDREI
SORIN-DRAGOȘ

Materia:
Religie ortodoxă

badescu școala duală banat
BĂDESCU
AIDA-ELENA

Materia:
Limba Franceză

Boruga Mirela școala duală banat
BORUGA
MIRELA-ADELA

Materia:
Limba și literatura Română

Capracea școala duală banat
CAPRACEA
LUMINIȚA-MAGDA

Materia:
Matematică

Ciulenu Laurentiu școala duală banat
CIULEANU
LAURENȚIU-VIOREL

Materia:
Economie; educație antreprenorială
- economie aplicată

Coste Cristian școala duală banat
COSTE
CRISTIAN

Materia:
Energetică / electroenergetică, termoenergetică, hidroenergetică

Daminescu Titarela școala duală banat
DAMINESCU
TITARELA-SORINA

Materia:
Energetică / electroenergetică, termoenergetică, hidroenergetică

Darau Ionel școala duală banat
DARAU
IONEL

Materia:
Mecanică

Ducu Diana școala duală banat
DUCU
DIANA

Materia:
Pregătire - instruire practică (mecanică)

Belciug Calina Loredana școala duală banat
BELCIUG
CĂLINA-LOREDANA

Materia:
Consilier școlar

Faur Corina școala duală banat
FAUR
OLIVIA-CORINA

Materia:
Economic, administrativ, comerț și servicii / economic, administrativ, poștă

Filip Luminita școala duală banat
FILIP
LUMINIȚA

Materia:
Electrotehnică, electromecanică

LARISA școala duală banat
FRÂNCULESCU
CARMEN-LARISA

Materia:
Istorie

Georgescu Mariana școala duală banat
GEORGESCU
MARIA-VIORICA

Materia:
Chimie

Gui Elena școala duală banat
GUI
ELENA

Materia:
Limba Engleză

Ilias Horia școala duală banat
ILIAS
IOAN HORIA

Materia:
Mecanică

Ionila Flavia școala duală banat
IONILA
FLAVIA-ANA

Materia:
Educație fizică și sport

Lascu Cerasela școala duală banat
LASCU
CERASELA-CĂTĂLINA

Materia:
Limba și literatura Română

Meroniuc Manuela școala duală banat
MERONIUC
MANUELA-ALINA

Materia:
Economic, administrativ, comerț și servicii / economic, administrativ, poșta

Padurean Elvira școala duală banat
PĂDUREAN
ELVIRA

Materia:
Mecanică

Peia Cristian școala duală banat
PEIA
CRISTIAN-DUMITRU-NICOLAE

Materia:
Geografie

Sabau Gabriel școala duală banat
SABĂU
GABRIEL-FLORIN

Materia:
Pregătire - instruire practică (electrotehnică,
electromecanică)

Saizescu Cristina școala duală banat
SAIZESCU
CRISTINA-ALEXANDRA

Materia:
Matematică

Salvari Elena școala duală banat
SALVARI
ELENA

Materia:
Pregătire - instruire practică (electrotehnică,
electromecanică)

Savu Emilia școala duală banat
SAVU
EMILIA NICOLINA

Materia:
Pregatire - instruire practică (mecanică)

Stefanescu Adriana școala duală banat
ȘTEFĂNESCU
ADRIANA-MARIA

Materia:
Limba Engleză

Stoica Alina școala duală banat
STOICA
VIORICA-ALINA

Materia:
Fizică